Remigiusz Mróz – twórca książek w Gerardem Edlingiem

Posted on

Remigiusz Mróz stworzył w 2016 roku książkę “Behawiorysta”, która okazała się być początkiem serii z Gerardem Edlingiem w roli głównej. Kontynuuacje stanowiła powieść “Iluzjonista”, która została wydana w 2019, a teraz w 2021 roku na rynku pojawia się kolejny tom. Trzeci tom serii z Gerardem Edlingiem nosi tytuł Ekstremista z www.taniaksiazka.pl i będzie przedstawiał kolejną historię z Gerardem Edlingiem. Tym razem w książce pojawi się motyw zaginięcia oraz działania pod presją czasu.

Zaginięcie, czyli zniknięcie pewnej maturzystki

Głównym wątkiem książki Remigiusza Mroza “Ekstremista” będzie zaginięcie pewnej dziewczyny, która mimo, że powinna aktualnie robić ostatnie powtórki przed maturą to jednak nie wiedzieć czemu zniknęła z rodzinnego domu i od tego czasu nikt nie wie co się z nią dzieje. Dziewczyna zdaniem rodziców chciała uciec i dobrze wszystko zaplanowała jednak te wyjaśnienia dalej nie zmieniają faktu, że dziewczyna jest nie wiadomo gdzie i z kim. Maturzystka zostawiła jako ślad po sobie kartę tarota jednak nie zdradza ona zbyt wiele. Symbolizuje ta karta sprawiedliwość jednak nikt nie wie co ma jej zniknięcie wspólnego z sprawiedliwością. Sprawa nie wydaje się być łatwa jednak przykuła uwagę pewnej osoby. Jest nią dziennikarka Małgorzata Rosa, która mimo, że nie może się jeszcze nawet domyślać jakie okaże się być rozwiązanie sprawy to jednak stara się jako może, by rozwiązać tą sprawę. Jej poszukiwania doprowadzają ją do Gerarda Edlinga. Czy on okaże się kluczem do rozwiązania całej sprawy?

Remigiusz Mróz-twórca książek w Gerardem Edlingiem


Remigiusz Mróz jest niekwestionowaną sławą w świecie pisarzy. Jego dzieła szybko staja się bestsellerami, a autor jeszcze szybciej potrafi swoje książki pisać. Rekordowe tempo pisania pozwala Mrozowi na ukończenie jednej książki nawet w jeden miesiąc. Dzięki temu pisarz w ciągu swojej ośmioletniej kariery zdołał stworzyć już prawie pięćdziesiąt książek. Co więcej, to dopiero początek kariery Remigiusza Mroza, który planuje iść w ślady swojego mistrza Stephena Kinga. Zagraniczny pisarz jest wciąż aktywnym twórcą mimo, że ma już ponad siedemdziesiąt lat. Czy pisarzowi uda się wytrwać w tym postanowieniu? To pytanie, na które na pewno odpowie czas. Przyszłość pokaże ile jeszcze książek zdoła napisać Remigiusz Mróz. Obecnie jego premierową książką jest “Ekstremista“. Dzieło to jest trzecim tomem serii z Gerardem Edlingiem i zapowiada się niezwykle obiecująco. Czytelnicy na pewno nie będą zawiedzeni.